ייעוץ חינם:

055-970-5875

הצעת אירוסין

בני זוג שיוצאים תקופה קצרה או ארוכה, כבר יודעים בליבם אם זו הזוגיות שמתאימה להם. אם יש ביניהם אהבה עוצמתית וחברות אמיתית, מגיע השלב שבו בן הזוג מתחיל לתכנן הצעת נישואין.

עיצוב הצעת נישואין

חשיבה על הצעת אירוסין 

הגבר שמע על הצעות נישואין ואף השתתף כאורח בכמה מהן, אך הוא תמיד חושב על ביצוע של הצעת נישואים אחרת ויוצאת דופן שאינה מזכירה הצעות נישואין אחרות שעליהן שמעה חברתו.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, חברת זוג מלמעלה מספקת הרבה מאד הצעות נישואין בפריסה ארצית כבר למעלה מעשור. בכל אחת מהצעות אירוסין יש גימיק אחר, שסוחף את בני הזוג לחגיגה לאור ההפתעה הגדולה. 

שיטות מתוחכמות לרכישת טבעת 

לצורך תכנון הצעת אירוסין בן הזוג מתחיל לבדוק בחנויות התכשיטים ובאתרי האינטרנט איזו טבעת תהיה המתאימה ביותר לבת זוגו על פי נראותה. במקרים רבים הוא נעזר בחברה טובה שיודעת לשמור סוד או באחותה של בת הזוג כדי שתסייע לו בהכוונה על הטבעת שתהיה המושלמת עבורה. אם היא מעדיפה טבעת גדולה או טבעת עדינה מזהב לבן או זהב צהוב, עם יהלום אחד או כמה יהלומים קטנים, אולי עם אבן חן בגוון האהוב עליה כמו כחול או סגול וכל רעיון אחר.

אופציה נוספת היא לבדוק במחשב שלה אם יש לה תיקיית פינטרס. צעירות רבות אוגרות במחשב דוגמאות של טבעות בעלות נראות יפה שמוצאות חן בעיניהן. לאחר שבן הזוג רואה את התמונות המסר נראה הרבה יותר ברור והוא יוכל להערכתו לבחור טבעת שהיא תאהב. 

משימה נוספת שעומדת בפניו היא המידה של הטבעת. המטרה היא לרכוש טבעת במידה המדויקת שמתאימה לאצבע שלה וכך היא לא תצטרך לחזור לחנות כדי שיקטינו או יגדילו אותה. הפתרון הוא לפתוח את קופסת התכשיטים של בת הזוג כשהיא לא בבית ולמדוד את היקף העיגול של טבעת שהיא עונדת מדי פעם.

טקס הצעת אירוסין 

יש שפע של מקומות שמתאימים לבצע את ההליך המרגש של הצעות אירוסין. זה יכול לקרות בשקיעה בחוף הים, באמצע טיול בטבע ליד מפל מים שוצף, בביקור נורמטיבי אצל חברים, בארוחת ערב עם המשפחה המורחבת, בטיול בחו"ל ובאין ספור מיקומים נוספים. 

אנחנו מציעים לכל המתלבטים היצע נרחב מאד של מיקומים שהם בטוח לא חשבו עליהם והשלב הבא הוא להחליט אילו מבין ההצעות היא העוצמתית ביותר ותוביל את בני הזוג ממעמד של בני זוג למעמד של זוג מאורס שעומד להינשא. 

החלטה על היום המפתיע 

כאשר בן הזוג מחליט על המבנה של הצעת אירוסין, הוא מחליט על התאריך שיהיה נכון למטרה זו. אפשר ביום ההולדת שלה, בט"ו באב ובמועדים אחרים שבהם היא לא מצפה כלל להצעת נישואין. זה יכול לקרות בחופשה רומנטית בצימר הצפון, בנסיעה לחו"ל בחדר בבית המלון, ליד מיקום יוצא דופן כמו מגדל אייפל בפריז או הביג בן בלונדון.

אופייה של הצעת הנישואין תואמת את האישיות של בני הזוג ואת החיבור ביניהם. יש חתנים עתידיים שיעדיפו לבצע הצעת אירוסין אינטימית שבה משתתפים רק שניהם ואילו אחרים יזמינו את כל החברים ואת כל בני המשפחה המורחבת לבית של אחד מהם, או לחוף הים בשעה ספציפית וכך קהל גדול ימתין ויפתיע את הבחורה שלא חשדה בכלום וקיבלה הצעת אירוסין נהדרת באמצע החיים. 

הפתעות זה אנחנו ! דברו אתנו ונמצא עבורכם את האופציה המדליקה ביותר שמתאימה לכם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש במגזין