ייעוץ חינם:

055-970-5875

הצעת נישואין בים

הצעת נישואין מקורית בים

אחד המקומות הפופולאריים ביותר עבור הצעת נישואין הוא חוף הים. המקום שאהוב מאד על הישראלים לאורך כל היממה, הופך במקרים רבים לנקודה מעוצבת וייחודית שמפתיעה את הכלה וגורמת לה להישאר חסרת מילים.

הצעת נישואים בים 

לאור הניסיון רב השנים שלנו אנו מציעים לחתן כמה וכמה אופציות מדליקות עבור הצעת נישואים שתיערך בחוף הים. אפשר ליצור שלט התינשאי שלי שהוא כתובת אש יפהפייה ומיוחדת או הצעת נישואין אשר מורכבת מכמות של ורדים בצבע אדום או לבן, אשר יוצרים את צמד המילים התינשאי לי ויוצרים רושם רב על הכלה היועדת וגם על שאר הנוכחים. 

הדרך לשלט התינשאי לי עוברת על שביל בד בצבע לבן או אדום, נתיב מלכותי זה שמזכיר את ההגעה לטקסי האוסקר מעניק נופך מיוחד למעמד כולו והכלה מרגישה שהיא נמצאת על פסגת העולם. משני צדי השביל מונחים אגרטלים עם פרחים יפהפיים אשר מתאימים לקו העיצובי, בגווני אדום או לבן וכמה עששיות דקורטיביות, אשר מאירות את הדרך. זו הסיבה שקיימות שלל הצעות נישואים בים וכולן מוצלחות ויוצאות דופן.

השעה המיוחדת והמתאימה ביותר לבצע מהלך כה חשוב בחייהם של בני הזוג הוא בשקיעה, כך כשברקע רואים את הכדור האדום או הכתום, זו התפאורה המדהימה ביותר לטקס המרגש. כיוון שבימים רבים יש קהל רב בחוף הים, עדיך ליצור מהלך זה בחוף שאינו מיועד לרחצה ולכן יש בו מעט אנשים, דבר שמאפשר עריכת טקס אינטימי. 

הצעת נישואין בחורף בים

כאשר חושבים על הצעת נישואין בטבע, צריך להביא בחשבון שיש כמה דברים שעלולים להיות לא צפויים כמו גלים סוערים, רוחות חזקות או חול שמתעופף. לכן כשמתכננים הצעת נישואין בחורף החתן ערוך לכך שלאור ההשפעה של מזג האוויר במקום הפתוח, עלולים להיות שינויים לא צפויים. 

הצעת נישואין בזנזיבר 

חתנים רבים מעדיפים להציע לבחירת ליבם הצעת נישואין בחו"ל, הם חושבים על יעדים מתאימים לכך. אחת האופציות הנדרשות ביותר היא לבצע הצעת נישואין בזנזיבר וזאת לאור חופי הים הבתוליים, הטבעיים והפראיים שלה. אין כמו ליהנות מיום כיף בחוף הים היפהפה, כאשר פתאום בן הזוג כורע ברך ומציע נישואין כשהם לבד או כשיש המון אנשים בחוף הים.

אנחנו בחברת זוג מלמעלה מסייעים בהפקת הצעות נישואין בכל מקום כבר למעלה מעשור והראש של הנציגים שלנו מלא ברעיונות יוצאי דופן שאחד מהם לבטח יתאים גם לך. 

שלל אופציות של הצעות נישואין 

בשלב החשיבה על הצעת נישואין הנכונה והמפתיעה ביותר, מקבל החתן מאתנו כמה אפשרויות. הוא מבצע יחד אתנו סיעור מוחות, כדי להגיע לתוצאה המושלמת שתותיר את בת הזוג שלו המומה. 

במסגרת הטיולים שלהם בכל סוף שבוע, הוא יכול להציע לה הצעת נישואין על יאכטה כאשר הם שטים לדוגמה מהמרינה בהרצליה ללב ים על גבי יאכטה מפוארת, כדי ליהנות מהאוויר הנפלא בים הפתוח תוך תקווה שיפגשו בדרך גם כמה דולפינים. 

הוא יכול גם להציע לחברה לנסוע לסוף שבוע וכך הוא יציע לה הצעת נישואין בים המלח, או לחלופין הוא יבצע זאת כשהם ייצאו לטיול בטבע במקומות הקסומים במקום הכי נמוך בעולם. שם באמצע שום מקום תמתין לה חוויה עוצמתית של שילוט התינשאי לי, המון בלונים בגווני וורוד, אדום ולבן, בר שמפניה וכוסות גבוהות ושביל הליכה מקסים ביופיו, אשר יוביל אותה לקבלת הצעת נישואין במדבר. 

חושבים על הצעת נישואין בחוף הים ? יש לנו כמה הברקות בנושא זה, דברו אתנו! 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש במגזין